KURUMSAL

Hakkımızda

Temelleri 1990’lı yılların başında atılan BAYNOVA, kuruluş hedefi olan; Sağlık, Gıda, Enerji ve Maden sektörlerinde geliştirdiği ürün ve teknolojileri kullanarak dünya pazarında yer alacaktır. Ürün ve hizmetlerini uluslararası standartlarla taşıyan BAYNOVA “yenilenebilir ve sürdürülebilir” yenilikçi teknolojilerini dünyada yaygınlaştırmak için; 2015 yılında kurulmuş olan milli, yerli bir arge ve teknoloji firmasıdır.

Amacımız; teknolojide yakaladığımız başarıyı, ticari pazarda da sürdürerek dünyada bu alanda söz sahibi olmaktır.

Vizyon

Baynova tüm çalışanlarının ortak değeri olan;
• Yenilenebilir
• Sürdürülebilir
• Doğaya uyumlu
• Güvenli
• Kaliteli
• Sağlıklı
• Çağdaş
• Ve ekonomik ürün ve çözümleri tüm insanlığın hizmetine sunarken, bir dünya markası olmaktır.

Misyon

Belirttiğimiz ortak değerlerimize sadık kalarak; Dünyayı daha yaşanabilir kılacak yeni hizmet, ürün ve teknolojilerin yakın takipçisi olarak, doğa ve insana odaklı çözümler üretmektir.

İnsan Kaynakları

Firmamızın Yurtiçi / Yurtdışı mevcut tesislerinde, yeni açılmakta olan tesis ve birimlerinde görevlendirilmek üzere idari, teknik personeller ile satış ve pazarlama personelleri alınacaktır. Adayların resimli CV bilgi dosyalarını ik@baynova.com.tr adresine mail göndermeleri rica olunur.

Saygılarımızla.

Sosyal sorumluluk

Baynova, 2019 ‘un sonu itibari ile başlayarak bütün dünyayı etkisi altına alan Pandemi döneminde, salgından etkilenen 100 bine yakın insana tamamen kendi imkânları ile ücretsiz olarak sağlık hizmeti vermiştir.

İnsanlarımızın ve ülkemizin bekası için, faaliyetlerini genişleterek sürdürecektir.

Yatırım Ortaklığı

Baynova’ya başta sağlık, gıda, enerji, tarım, sanayi, teknoloji, üretim ve hizmet sektörleri de dahil olmak üzere değişik bir çok alanda projelerinizi değerlendirmek, hayata geçirmek için başvurabilir, teklifte bulunabilirsiniz. Baynova projelerinizin hayata geçirilebilmesi, ürün ve hizmetlerinizin üretilebilmesi için gerekli teknik, ticari, hukuki, resmi alt yapıların kurulmasında, üretimlerinin yapılmasında, ürünlerinizin geliştirilmesinde, pazarlarının oluşturulmasında sizlerle geçici veya kalıcı yatırım, çözüm, finans ortaklığı yapabilir, resmi ve ticari ortaklık yapabilir, danışmanlık hizmeti verebilir.

Konularınız ile ilgili bilgileri info@baynova.com.tr adresimize ulaştırdığınızda, uzmanlarımız ve yetkili kurumlarımızca olumlu bulunan projelerinizin detayları için sizinle irtibata geçilecektir.

Ar-ge Desteği

Baynova, yenilikçi projelerinizin desteklenmesi ve hayata geçirebilmesi için sizleri davet ediyor. Daha iyi, daha fazla, daha verimli, daha pratik, daha ucuz, daha faydalı, daha konforlu, daha üstün, daha kaliteli, yenilikçi projeleri olan dehaları bekliyoruz. Hangi sektör veya alanda olursa olsun bulduğunuz, düşündüğünüz, tasarladığınız, geliştirdiğiniz faydalı olacağına inandığınız fikirlerinizi veya projelerinizi hayata geçirmek, duyurmak, gelir elde etmek isteyenleri bekliyoruz.
© 2021 BAYNOVA Teknoloji AŞ || Tüm Hakları Saklıdır.